Close
Book Your Reservation

MEDIDERMA Studio kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Zadzwoń: 692 704 019

Maximus – Skóra Tłuszcz Mięśnie

TRILIPO – dwie technologie w jednej głowicy

Opatentowana technologia Trilipo została stworzona z myślą o specyficznych potrzebach profesjonalistów zajmujących się Medycyną Estetyczną. Łączy w sobie dwie skuteczne technologie: tri polarną falę radiową (RF) oraz innowacyjną Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry. Trzy rozmiary głowic TriLipo – mała, średnia i duża – zapewniają aktywność zabiegów na wszystkich obszarach ciała i twarzy.

TRILIPO – UWOLNIJ, USUŃ, WYMODELUJ – Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej

UWOLNIJ

TriLipo01Technologia Trilipo, dla uzyskania potrójnej akcji redukcji tkanki tłuszczowej, działa jednocześnie na skórę właściwą, tłuszcz i mięśnie. Połączenie efektu Trilipo RF i TriLipo DMA skutkuje jednoczesnym podgrzaniem poziomu skóry i tkanki tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

USUŃ

TriLipo02Usuwanie tłuszczu jest zwiększone dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczu. Wewnątrz, TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie, ciśnienie wywołane przez głowicę, spycha w dół komórki tłuszczowe. Wywołany efekt „ściśnięcia” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączenie działania technologii TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując detoksykację i dotlenienie tkanki.

WYMODELUJ

TriLipo03Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co skutkuje natychmiastowym efektem napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduj długotrwały efekt ujędrnienia skóry.

 

Głowica frakcyjna RF z technologią TriFractional – innowacyjne rozwiązanie dla lekarzy i ich pacjentów.

Zaawansowana technologia anti-aging TriFractional oparta o fale radiowe, umożliwia głęboki, frakcyjny resurfacing skóry, jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów w obecnych czasach. Energia TriFractional powoduje mikro uszkodzenia, wywołujące naturalny proces gojenia się, łącznie z neokolagenezą, tworząc zdrową tkankę. Po zabiegu, obszary nie poddane procedurze, działają jak centra uzdrawiające. Głowica TriFractional wyposażona jest w jednorazowe końcówki, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

Energia TriFractional dostarczana jest w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację energii RF w głąb tkanki, nie przegrzewając tkanki docelowej oraz minimalizując wpływ na naskórek. Pierwszy impuls jest mikro ablacyjny i powoduje minimalne nacięcie naskórka. Kolejny impuls jest penetruje skórę rozgrzewając tkankę, a trzeci wnika najgłębiej, rozgrzewając wnętrze skóry właściwej. Technologia frakcyjna trzech impulsów TriFractional zapewnia wykonanie bezpiecznego i efektywnego zabiegu, przy minimalnym dyskomforcie i okresie rekonwalescencji.

TriLipo04

4 poziomy 3 technologie 1 ekskluzywna procedura

System MAXIMUS jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging dostępnym na rynku. Poprzez połączenie kilku technologii – TriLipo RF, TriLipo DMA oraz TriFractional – daje możliwość skutecznego działania na cztery poziomy skóry: naskórek, skórę właściwą, tkankę tłuszczową i mięśnie. Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa na cztery poziomy skóry.

Maximus wyposażony jest w cztery głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów anti-aging, po które najchętniej sięgają profesjonaliści Medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są skuteczne, bezpieczne, komfortowe i łatwe do wykonania.

TriLipo MED – Kompleksowa Procedura AntiAging

TriLipo MED jest najbardziej efektywnym zabiegiem, który powoduje odmładzanie skóry. Poprzez  wykorzystanie trzech technologii – TriLipo RF + TriLipo DA + TriFractional – zabieg TriLipo MED pracuje aż na trzech warstwach skóry oraz mięśniach. TriLipo MED jest ekskluzywną procedurą anti-aging, wykonywaną wyłącznie przez system Maximus. Maximus posiada trzy głowice TriLipo w celu ułatwienia wykonywania zabiegów na dużych, średnich małych obszarach, oraz głowica TriFractional do frakcyjnego resurfingu skóry.

Zabiegi TriLipo MED są łatwe w wykonaniu i szybkie. Kliniczne badania wskazują, że zabiegi TriLipo MED efektywnie leczą szeroką gamę problemów estetycznych.

Obszary działania TriLipo MED

TriLipo05

MAXIMUS – działanie

 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa wyglądu blizn potrądzikowych
 • Ujędrnianie i odmładzanie skóry
 • Poprawa konturów twarzy
 • Poprawa napięcia skóry
 • Długotrwałe efekty
 • Redukcja rozstępów
 • Stretch mark improvement
 • Lifting, stonowanie oraz ujędrnianie mięśni
 • Detoksykacja i drenaż limfatyczny
 • Poprawione krążenie krwi i dotlenienie

MAXIMUS – specyfikacja techniczna

Maximus wyposażony jest w cztery głowice, różniące się wielkością dostosowaną do obszaru zabiegowego oraz rozwiązaniem technologicznym. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są skuteczne, bezpieczne, komfortowe i łatwe do wykonania.

TriLipo06

Efekty działania systemu MAXIMUS

TriLipo07

TriLipo08

 

Share This