Close
Book Your Reservation

MEDIDERMA Studio kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Zadzwoń: 692 704 019

Nowości

Proponujemy Państwu 4 ekskluzywne zabiegi.

Zaffiro to profesjonalne odmładzanie; bezboleśnie i skutecznie spłyci zmarszczki i ujędrni skórę. Maximus zadba o Twoją skórę i ciało.

zaffiro

Maximus to najbardziej optymalny nieinwazyjny sposób na natychmiastową poprawę jędrności skóry i kształtu Twojej sylwetki. To najbardziej kompleksowy system anti-agning dostępny na rynku polskim.

maximus

GENEO to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Aż 3 efekty pielęgnacyjne: naturalne, głębokie dotlenienie skóry, złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę.

geneo

Nowy system fal akustycznych (Acoustic Waves System) umożliwia nieinwazyjne leczenie cellulitu. Celem jest poprawienie tekstury i elastyczności skóry poprzez wygładzenie efektu dołeczków na skórze i naciągnięcie tkanki łącznej.

wave

 

Aparat INFINI RF firmy Lutronic  jest urządzeniem medycznym (CE) wykorzystującym pole radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry. Jest to pierwsza na świecie platforma medyczna RF łącząca dwie różne techniki działania polem radiowym na tkanki – delikatna powierzchniowa i agresywna podskórna  o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia.

infini-rf-1