Close
Book Your Reservation

MEDIDERMA Studio kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Zadzwoń: 692 704 019

Pielęgnacja oczu BL’ANE

Niezwykle skuteczny i intensywny zabieg pielęgnacyjny okolic oczu. Innowacyjna kuracja kosmetyczna, zapewniająca doskonałe efekty niwelowania obrzęków pod oczami, oznak starzenia się skóry wokół oczu, takich jak zmarszczki, kurze łapki, przebarwienia czy utrata jędrności.

Zabieg jest połączeniem działania maski BL’ANE AROMESSENCE dobieranej stosownie do potrzeb skóry wokół oczu, i specjalnego masażu, który daje wspaniały efekt drenujący, „otwiera oko” i rozświetla spojrzenie. Masaż wykonywany jest przy użyciu Rose Hip Oil- wyjątkowej esencji różanej składającej się z kombinacji olejków: jaśminowego, geraniowego, sandałowego i cyprysowego. Dzięki bogatej zawartości witamin, przeciwutleniaczy, kwasów Omega oraz NNKT idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Ampułka z proteinami jedwabiu wchodząca w skład zabiegu- wprowadzana jest za pomocą specjalnego urządzenia firmy Bl’ane. Zabieg daje natychmiastowy widoczny efekt, a jednocześnie jest wspaniałą kuracją odmładzającą.

Zabieg jest doskonały sam w sobie, ale możesz połączyć go z innym ulubionym zabiegiem na twarz z naszej oferty- zapytaj o to Twoją kosmetyczkę.
Aby przedłużyć efekty, codziennie stosuj kosmetyki z linii BL’ANE AROMESSENCE.